ЄС запровадив санкції проти Ірану за організацію замахів

ЄС запровадив санкції проти Ірану за організацію замахів

Укрінформ
ЄС запровадив санкції за вбивства та організацію замахів на своїй території проти іранських чиновників та іранської розвідки.

Про це повідомляє портал New Europe.

«Європейський Союз додав до офіційного списку терористичних організацій двох іранських чиновників та дирекцію з внутрішньої безпеки іранського міністерства розвідки, що є філією потужної Революційної гвардії Ірану, після спроб Ірану організувати вбивства у країнах ЄС», - йдеться у повідомленні.

Міністерство закордонних справ Нідерландів лобіювало цей крок після того, як у 2015 та 2017 роках загинули двоє нідерландських громадян іранського походження Алі Мотамед та Ахмад Мола Ніссі.

Подібні, хоча й безуспішні спроби вбивства відбулися також у Франції та Данії протягом останніх двох років. Перед офіційним оголошенням санкцій ЄС посли Данії, Франції, Бельгії, Великої Британії, Німеччини та Нідерландів відвідали представництво Ірану у Брюсселі, щоб попередити іранський уряд про їхнє рішення та офіційно подати протест проти незаконних операцій Революційної гвардії Ірану в Європі.

Читайте також: Іран незабаром запустить два супутники в космос – президент

Нові санкції включають заморожування активів, пов'язаних з іранським розвідником Саїдом Хашемі Могадамом та Асадолою Асаді - представником дипломатичного корпусу Ісламської Республіки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-