Референдум про Brexit коштував майже £130 мільйонів

Референдум про Brexit коштував майже £130 мільйонів

Укрінформ
Організація у 2016 році референдуму про вихід Великої Британії з Європейського Союзу коштувала країні майже 130 мільйонів фунтів стерлінгів.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на звіт Виборчої комісії Великої Британії.

"У п'ятницю Виборча комісія Британії повідомила, що організація референдуму 2016 року про вихід Великої Британії з Європейського Союзу коштувала країні майже 130 мільйонів фунтів стерлінгів, у той час як деякі політики закликають провести другий референдум", - йдеться у повідомленні.

У звіті вказано, що 129,1 млн фунтів стерлінгів були витрачені на підвищення рівня громадської свідомості щодо референдуму, організацію роботи на дільницях та оплату праці людей під час кампанії.

Зазначається, що у червні 2016 року на референдумі проголосували 33,6 млн британців на 41, 05 тис. дільниць, де працювали 107, 1 тис. осіб. Серед них 51, 5 тис. осіб перевіряли та рахували бюлетені.

Читайте також: Лейбористи заявляють, що спроби Мей змінити Brexit провалилися

Як відомо 52% громадян проголосували за те, щоб країна вийшла з Євросоюзу. Відтоді прем'єр-міністр Тереза Мей намагається домовитися з ЄС щодо угоди про вихід. У понеділок вона вирішила відкласти фінальне голосування у парламенті через кордон з Північною Ірландією. Нова спроба голосування у Палаті представників щодо Brexit- угоди може відбутися до 21 січня 2019 року. Офіційною ж датою Brexit є 29 березня 2019 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-