Блок Пашиняна переміг на виборах у Вірменії

Блок Пашиняна переміг на виборах у Вірменії

Укрінформ
На позачергових парламентських виборах у Вірменії здобув перемогу, набравши понад 70 відсотків голосів, блок виконуючого обов'язки прем'єр-міністра Нікола Пашиняна "Мій крок".

Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на Центральну виборчу комісію Вірменії за підсумками обробки 100 відсотків бюлетенів.

До парламенту також пройшли партії "Процвітаюча Вірменія" і "Освічена Вірменія", які отримали 8 і 6 відсотків голосів - відповідно. Колишня правляча Республіканська партія Вірменії не буде представлена ​​в парламенті. Вона не змогла подолати бар'єр в 5 відсотків, отримавши тільки 4,7 відсотка голосів.

Читайте також: На виборах у Вірменії лідирує партія Пашиняна

У виборах у Вірменії брали участь дев'ять партій і два передвиборних блоки. Підсумкова явка виборців становила 48,6 відсотка.

Пашинян очолив уряд Вірменії в травні після масових акцій протесту. У середині жовтня він подав у відставку. На початку листопада президент Вірменії розпустив парламент і підписав указ про позачергові вибори. Це сталося після того, як законодавчі збори країни двічі відхилили кандидатуру Пашиняна на пост прем'єра.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-