На виборах у Вірменії лідирує партія Пашиняна

На виборах у Вірменії лідирує партія Пашиняна

Відео
Укрінформ
Попередні результати підрахунку голосів на позачергових парламентських виборах у Вірменії показують перевагу альянсу «Мій крок» чинного прем’єр-міністра Нікола Пашиняна.

Про це пише "Радіо Свобода" із посиланням на місцеві виборчі органи.

З уже порахованих голосів 60% підтримують «Мій крок». За даними 10% виборчих дільниць, найближчий суперник альянсу – Партія процвітаючої Вірменії, заснована бізнесменом Гагіком Царукяном. Наразі вона має 10,1% голосів.

Читайте також: У Вірменії проходять дострокові парламентські вибори

Остаточні результати виборів, що відбулися у Вірменії 9 грудня, будуть відомі упродовж 24 годин.

За попередніми даними Центральної виборчої комісії, явка на виборах склала 48,6% – на 12% нижче, ніж на попередніх виборах у квітні 2017 року.

Читайте також: Три зваби для Нікола Пашиняна, олігархії та «нової опозиції» у Вірменії

Нікол Пашинян, проголосувавши на виборчій дільниці, пообіцяв, що після виборів почнеться розбудова «вірменської демократії» та економічна революція.

«Ми вже досягли своєї головної мети: провести дійсно вільні, прозорі, демократичні вибори. На майбутнє наша основна мета: зміцнити демократію у Вірменії на інституційному рівні».

Нагадаємо: 16 жовтня Нікол Пашинян оголосив про свою відставку з посади прем’єр-міністра, аби уможливити парламентські вибори. Попри те, що влада у Вірменії змінилася в травні 2018 року внаслідок безкровної революції, в розпущеному парламенті переважали опоненти Пашиняна.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-