Штати обурились відмовою Угорщини екстрадувати російських злочинців

Штати обурились відмовою Угорщини екстрадувати російських злочинців

Укрінформ
США висловили обурення щодо дій угорського уряду, який замість виконання запиту американської сторони про екстрадицію російських торгівців зброєю, відправив їх до Росії, де вони, скоріше за все, уникнуть відповідальності.

Про це йдеться в офіційній заяві, оприлюдненій у вівторок речницею Держдепартаменту США Хізер Науерт, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Сполучені Штати просили (офіційний Бухарест – ред.) про екстрадицію двох підозрюваних російських збройних дилерів - Володимира Любишина-старшого та Володимира Любишина-молодшого, відповідно до Договору про екстрадицію між США й Угорщиною", - зазначається в документі.

Читайте також: Орбан пояснив, чому Угорщина надала притулок екс-прем'єру Македонії

Натомість Угорщина відмовила США у запиті та "вислала підозрюваних до Росії, де незрозуміло, чи постануть вони перед судом".

Сполучені Штати висловили розчарування рішенням угорської влади видати Любишиних до РФ, назвавши "потужною" справу на підозрюваних росіян, яка була опрацьована спільно угорськими і американськими правоохоронними органами.

"Це рішення не відповідає нашому партнерству між правоохоронними органами, підриває роботу, яку наші відомства зробили разом для вибудови цієї справи, і зменшує безпеку для громадян у Сполучених Штатах, Угорщині й у світі", - підкреслили в Держдепартаменті США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-