Мін’юст Трампа оскаржує позов CNN проти Білого дому

Мін’юст Трампа оскаржує позов CNN проти Білого дому

Укрінформ
Міністерство юстиції адміністрації Дональда Трампа вважає безпідставним позов CNN щодо позбавлення акредитації в Білому домі репортера Джима Акости.

Офіційну відповідь Мін’юсту оприлюднив CNN у середу.

"Президент та Білий дім у однаковій мірі володіють широкою свободою дій для регулювання доступу до Білого дому для журналістів (та інших представників суспільства)", - наводить телеканал відповідь Мін'юсту.

При цьому підкреслюється, що керівництво Білого дому може також визначати, які журналісти отримують право на інтерв'ю або доступ на прес-конференції.

Як повідомляв Укрінформ, у вівторок американський телеканал CNN подав позов до суду на президента США Дональда Трампа та кількох членів адміністрації через позбавлення прес-акредитації головного кореспондента телеканалу в Білому домі Джима Акости. Причому, і телеканал, і сам журналіст Акоста є позивачами у справі.

Читайте також: Журналісту CNN скасували акредитацію у Білому домі через “перетягування” мікрофону

Вони стверджують, що адміністрація Трампа своїми діями порушила першу і п'яту поправки до Конституції США. Телеканал вважає, що їхній позов може захистити інших журналістів від обмежень з боку влади в майбутньому.

Тим часом судове засідання у справі призначене на 15:30 у Вашингтоні за місцевим часом. Як уточнює CNN, його вестиме суддя Тімоті Келлі, який був призначений на посаду Дональдом Трампом.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-