Глава Пентагону прибув на кордон, де очікується наплив мігрантів

Глава Пентагону прибув на кордон, де очікується наплив мігрантів

Укрінформ
Глава Пентагону Джеймс Меттіс у середу відвідав ділянку південного кордону США, де очікується прибуття каравану мігрантів.

Про це повідомляє Reuters.

"Цілком ясно, що підтримка прикордонної поліції, прикордонної патрульної служби зараз є необхідністю", - заявив Меттіс, виступаючи перед журналістами.

Коментуючи висловлювання про "політичний трюк" з боку адміністрації Трампа щодо розгортання військ проти мігрантів, Меттіс зауважив, що це рішення було запропоноване Міністерством внутрішньої безпеки та обгрунтовано юридично. Крім того, за його словами, це надало військам більшого досвіду стрімкого розгортання.

Як зауважив глава Пентагону, американські військові досягли швидкого прогресу у встановленні бар'єрів вздовж кордону. За його оцінками, завершення першої фази зведення перепон буде досягнуто протягом 10 днів.

Читайте також: “Караван мігрантів” дістався американського кордону

Міністр оборони США відвідав військову базу, розгорнуту в районі міста Донна поблизу американсько-мексиканського кордону.

Як повідомляв Укрінформ, минулого тижня в адміністрації президента Трампа було прийняте рішення про посилення охорони південного кордону багатотисячним контингентом регулярних військ. Рішення було оголошене на тлі повідомлень про так званий "караван мігрантів", який прямує з країн Центральної Америки до кордону Сполучених Штатів.

Фото: U.S. Air Force Staff Sgt. Jette Carr

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-