Меркель зустрілася з Макроном у Комп'єні

Меркель зустрілася з Макроном у Комп'єні

612
Ukrinform
Канцлер ФРН Ангела Меркель в суботу прибула у Францію, щоб напередодні загальних урочистостей в Парижі зустрітися з французьким президентом на місці підписання перемир'я у Першій світовій.

Про це повідомляє прес-служба Ангели Меркель.

«Це дуже символічний жест французького президента Еммануеля Макрона, який сьогодні запросив мене як канцлера Німеччини до Комп'єна. Вперше з моменту заснування Федеративної Республіки Німеччина канцлер разом з президентом Франції відвідав це місце, на якому було підписано перемир'я, без якого б не було мирного майбутнього», - заявила глава уряду ФРН.

Вона зазначила, що зворушена спілкуванням з людьми, які розповіли двом лідерам, наскільки вони раді, що сьогодні панує мир, який зовсім не є чимось само собою зрозумілим, і що політики і всі інші повинні продовжувати працювати над підтриманням миру. «У цьому відношенні цей день є не тільки нагадуванням, але і стимулом», - сказала Меркель.

За її словами, той факт, що завтра після заходів у рамках святкування закінчення Першої світової війни, яка принесла стільки страждань по всьому світу, пройде мирний форум, говорить про те, що сьогодні є воля зробити все можливе, щоб створити більш мирний порядок на планеті. Вона також додала, що на цьому шляху ще багато роботи.

Читайте також: Порошенко прибув із робочим візитом до Франції

Як відомо, 11 листопада 1918 року в Комп'єнському лісі у залізничному вагоні командувача французькою армією маршала Фоша представники Антанти і Німеччини підписали Комп'єнське перемир'я, що поклало кінець бойових дій Першої світової війни.

Фото: BBC

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-