Виправдану в Пакистані християнку звільнили і перевезли у безпечне місце

Виправдану в Пакистані християнку звільнили і перевезли у безпечне місце

Укрінформ
Християнка Асія Бібі, виправдана у Пакистані минулого тижня за звинуваченням у богохульстві, звільнена з в'язниці та переведена у «безпечне місце». 

Про це повідомили її адвокат і президент Європейського парламенту Антоніо Таяні, інформує Радіо Свобода.

«Я дякую пакистанській владі. Я сподіваюся якомога швидше зустрітися з нею та її родиною в Європейському парламенті», – написав у мережі Twitter голова Європарламенту Антоніо Таяні.

Адвокат жінки Сайфіл Мулук зазначив, що Асія Бібі перебуває зі своєю родиною, але не знає, де саме. Неназвані співробітники служби безпеки заявили, що Асія була звільнена з в’язниці в місті Мултані в провінції Пенджаб і перевезена до нерозкритого місця в Ісламабаді через побоювання нападу на неї.

Читайте також: У Пакистані виправдана судом християнка досі у в'язниці

Асія Бібі провела вісім років під загрозою страти за звинуваченням в образі пророка Мухаммада. Верховний суд Пакистану скасував вирок судів нижчих інстанцій 31 жовтня, викликавши цим акції ісламістів, які вимагали страти. Чоловік Асії Бібі, Ашиг Масіх, просить західні країни про притулок, заявляючи, що його родина перебуває у великій небезпеці в Пакистані. Адвокат жінки на ім’я Малук уже втік до Нідерландів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-