Центральноазіатську стратегію ЄС затвердять до середини 2019 року - МЗС Австрії

Центральноазіатську стратегію ЄС затвердять до середини 2019 року - МЗС Австрії

579
Ukrinform
Нова зовнішньополітична стратегія Євросоюзу для країн Центральної Азії має бути затверджена до літа 2019 року.

Про це заявила Міністр закордонних справ головуючої в Раді ЄС Австрії Карін Кнайссль під час зустрічі з послами центральноазіатських країн в Австрії, повідомляється на сторінці МЗС Австрії у Facebook.

"Міністр закордонних справ Карін Кнайссль сьогодні провела зустріч з послами центральноазіатських країн у Відні. Темами багатосторонньої розмови з представниками Казахстану, Киргизстану, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану стали хороші, зростаючі стосунки між Австрією та центральноазіатськими країнами, а також нова Центральноазіатська стратегія ЄС, яку має бути затверджено до літа 2019 року з метою стійкого розвитку регіону", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Кремлівський пропагандист Філліпс накинувся на посла України в Австрії

Нова Центральноазіатська стратегія ЄС має замінити документ ще від 2007 року, який у подальшому неодноразово доповнювався та змінювався. Очікується, що у відносинах між Європою та країнами Центральної Азії будуть збережені як старі механізми та ініціативи (у сфері освіти, захисту прав людини та дороги у розвитку демократичних інститутів), так і будуть створені нові.

Особливий акцент буде зроблено на проблемах безпеки, розвитку інфраструктури та економіки країн регіону.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-