НАТО кожної миті знає, де знаходяться російські субмарини - адмірал Фогго

НАТО кожної миті знає, де знаходяться російські субмарини - адмірал Фогго

Укрінформ
НАТО кожної миті знає, де знаходяться російські субмарини, що з’явилися у Середземному морі, тож вони навіть гіпотетично не зможуть завдати шкоди жодній з європейських столиць.

Про це заявив у середу 31 жовтня командувач ВМС США в Європі та у Африці адмірал Джеймс Фогго (Admiral James Foggo, Commander U.S. Naval Forces Europe and U.S. Naval Forces Africa) під час телефонної прес-конференції, розшифровку якої Укрінформ отримав від Медіахабу США-Європа у Брюсселі.

«Я бачив покрокове збільшення кількості (російських) субмарин у Чорному морі та у Середземному морі на шість додаткових субмарин класу «Кіло». Тож, чотири знаходяться у Чорному морі, дві – у Середземному. Це величезне зростання. І вони несуть ракети «Калібр», до яких я маю велику цікавість. Це потужні системи озброєння, і з місця, де діють росіяни, вони здатні поцілити будь-яку столицю у Європі. Чи вважаю я, що вони це зроблять? Ні, не вважаю, тому що союзники по НАТО діють з позицій сили», - наголосив адмірал Фогго.

Читайте також: Заходу варто було б більше знати про думку українців щодо НАТО – експерт

Він зауважив, що для НАТО важливо «весь час» знати, де знаходяться ці субмарини.

«Це одне з завдань, що прописані в моїх посадових обов’язках як Командувача ВМС (США) у Європі та у Африці, а також як Командувача Об’єднаних сил (НАТО) у Неаполі», - підкреслив адмірал.

Фото: AFP.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-