Прем'єр Британії обговорить побоювання щодо Brexit з представниками бізнесу

Прем'єр Британії обговорить побоювання щодо Brexit з представниками бізнесу

Укрінформ
Прем'єр-міністр Тереза Мей та міністр фінансів Філіп Хеммонд проведуть консультації з представниками бізнесу, провідними інвесторами на тлі збільшення шансів неврегульованого виходу Великої Британії з ЄС.

Про це повідомляє Reuters.

«Прем'єр-міністр Тереза Мей проведе консультації з приблизно 120 провідними інвесторами у середу у зв'язку з тим, що Велика Британія  може залишити найбільший  торговельний блок у світі без укладання угоди», - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Лондон розраховує досягти угоди щодо Brexit до 21 листопада

Мей та Хеммонд мають зустрітись з представниками бізнесу цього тижня, щоб обговорити Brexit та річний бюджет. Як передбачається, розмова відбуватиметься у формі діалогу з  запитаннями та відповідями.

За п'ять місяців, перш ніж Британія повинна залишити ЄС, представники бізнесу вимагають чіткості у відношенні тих торговельних зв’язків, що будуть розірвані після Brexit. Зокрема вони хочуть, щоб після того, як Британія залишить спільноту, був встановлений 21-місячний перехідний період для економіки.

Читайте також: Мей заявила, що другого референдуму щодо Brexit не буде

Якщо Велика Британія та ЄС не зможуть укласти угоду про Brexit, то формального перехідного періоду для пом'якшення впливу на економіку не буде.

Як повідомлялось, Тереза Мей заявила, що другого референдуму щодо виходу Великої Британії з Європейської Спільноти не буде.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-