У німецькій армії боєздатною є лише кожна третя одиниця техніки — ЗМІ

У німецькій армії боєздатною є лише кожна третя одиниця техніки — ЗМІ

614
Ukrinform
Лише третина техніки, що стоїть на озброєнні німецьких збройних сил є боєздатною.

Про це пише Seuddeutsche Zeitung

"Озброєння бундесверу знову потрапило під вогонь критики. Навіть з багатьма новими танками, винищувачами та вертольотами обороноздатність залишає бажати кращого. З 97 поставлених військам в 2017 році систем озброєння, готові до використання лише 38, що відповідає 39%", - зазначає ЗМІ з посиланням на доповідь Міноборони.

Особливу занепокоєність викликають транспортний літак A400M і бойова машина піхоти Puma. Зокрема, з 71 БМП Puma, поставлених минулого року, тільки 27 готові до використання, з восьми A400M - половина.

Не занадто оптимістично виглядає й ситуація з авіацією: з 7 ударних вертольотів Tiger, які були поставлені минулого року, здатні виконувати бойові завдання лише 2, з 7 транспортних NH90 - 4. З 4 нових винищувачів Eurofighter може бути використаний наразі всього 1.

Читайте також: У бундесвері за кілька років зникли десятки одиниць зброї

Ситуація з озброєнням армії ФРН не вперше піддається критиці.

"Справді, готова до використання лише частина озброєнь", - підтвердив на брифінгу в середу у Берліні офіційний представник Міноборони Йєнс Флосдорфф і додав, що на це "є різні причини". Флосдорфф закликав "не екстраполювати відповідь відомства на запит групи депутатів, що потрапив у ЗМІ, на увесь стан бойової техніки у бундесвері".

Фото: dpa

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-