До редакції російської

До редакції російської "Нової газети" привезли овець у жилетах "преса"

Фото
Укрінформ
До будівлі редакції російського незалежного видання "Нова газета" у Москві привезли три клітки з вівцями, одягненими в жилети "Преса".

Про це повідомляється на сайті видання.

"Редакція звернулася до поліції, щоб правоохоронні органи допомогли повернути тварин власникам", - йдеться у повідомленні.

У комунальних службах міста "Новій газеті" не змогли оперативно пояснити, хто займається питанням кинутих тварин. У столичному МНС додали, що долю тварин можуть вирішити у московському департаменті природокористування.

Читайте також: "Друг Путіна" Пригожин причетний до вбивств і випробування отрут у Сирії - ЗМІ

Як повідомлялося, 17 жовтня до будинку редакції "Нової газети" невідомі підкинули похоронний вінок з погрозами на адресу журналіста Дениса Короткова. А наступного дня, 18 жовтня, там же було виявлено кошик з відрізаною головою барана, з погрозами на адресу вже всієї редакції.

За кілька днів до цього у ряді прокремлівських ЗМІ з'явилися статті про Короткова, в яких його називають "запроданцем", "зрадником батьківщини" і "поплічником терористів", а в соцмережах з'явилося багато однотипних повідомлень про журналіста, залишених користувачами, сторінки яких нагадують акаунти ботів.

Коротков - автор кримінальних розслідувань про імперію наближеного до президента РФ бізнесмена Євгена Пригожина і діяльність російських приватних військових компаній - неодноразово зазнавав цькування з боку "фабрики тролів" Пригожина і отримував неодноразові погрози фізичною розправою.

Останній матеріал Короткова вийшов 23 жовтня. У ньому джерело журналіста підтвердило зв'язок структур підприємця з найманцями у Сирії, інтернет-тролями і нападами на опозиціонерів.

Фото: Вікторія Одіссонова/"Нова газета"

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-