У Придністров'ї побільшало охочих отримати нейтральні автономери для поїздок в ЄС

У Придністров'ї побільшало охочих отримати нейтральні автономери для поїздок в ЄС

Укрінформ
Молдова планує збільшити кількість співробітників відкритих у Тирасполі та Рибниці офісів з оформлення та видачі нейтральних автономерів і техпаспортів для автовласників із Придністров'я.  

Про це заявила віце-прем'єр Молдови з питань реінтеграції Христина Лісник, повідомляє власний кореспондент Укрінформу в РМ.

«Рішення про збільшення кількості співробітників офісів у Тирасполі та Рибниці було ухвалено у зв'язку зі зростанням кількості придністровських автовласників, які бажають отримати нейтральні автомобільні номери, які дають їм змогу вільно пересуватися країнами Євросоюзу», - зазначила Лісник.

Читайте також: Ситуація в Придністров'ї далека від врегулювання - Уляновскі

За її словами, з початку роботи (1 вересня 2018 року) офісів Агентства публічних послуг у Тирасполі та Рибниці було видано близько 600 нейтральних номерів і техпаспортів, а заяв на переоформлення автотранспортних засобів зареєстровано понад 4 тисячі.

Як повідомляють придністровські ЗМІ, першу поїздку до Румунії з нейтральними номерами зробили журналісти з невизнаного регіону. Угода про видачу нейтральних автомобільних номерів і таких самих нейтральних техпаспортів для автовласників із Придністров'я було укладено між політичними представниками Кишинева і Тирасполя на переговорах із Придністровського врегулювання у форматі «5+2».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-