Сейсмологи в Румунії запевняють, що найближчим часом потужних землетрусів не буде

Сейсмологи в Румунії запевняють, що найближчим часом потужних землетрусів не буде

Укрінформ
Після потужного землетрусу, що стався в неділю вранці в Румунії, магнітудою 5,8 балів за шкалою Ріхтера не слід очікувати більш потужних підземних поштовхів.

Про це заявив науковий директор румунського Національного інституту фізики Землі Мірча Редулян, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Такі землетруси – нормальне явище для такої сейсмоактивної зони, якою є Вранча. Такі підземні поштовхи відбуваються завжди, коли Земля звільняється від накопиченої енергії», - зазначив Редулян.

Читайте також: Потужний землетрус в Румунії: поштовхи були відчутні в Одесі

За його словами, епіцентр підземних поштовхів знаходився на глибині більше 150 км, а магнітуда землетрусу могла бути вищою, якщо б поштовхи сталися на меншій глибині. Після потужного поштовху пішли кілька менш сильних коливань. Однак, найближчим часом, зазначив експерт, потужних землетрусів очікувати не слід.

Як повідомляв Укрінформ, у неділю вранці в сейсмоактивному регіоні Вранча стався найпотужніший за останні 14 років землетрус магнітудою 5,8 балів. Підземні поштовхи відчувалися в Україні, Молдові та Болгарії.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-