У ФРН розкриють стратегічний запас нафти через падіння води у Рейні

У ФРН розкриють стратегічний запас нафти через падіння води у Рейні

1600
Ukrinform
Уряд ФРН розкриє стратегічний запас нафти, щоб вирішити питання забезпечення нафтопродуктами низки федеральних земель через посушливе літо, що призвело до різкого падіння рівня води в Рейні.

Про це повідомляє DW.

Зазначається, що це рішення пов'язане з тим, що рівень води в головній німецькій річці у ряді регіонів Середнього і Верхнього Рейну такий, що танкери і нафтоналивні судна не можуть пройти або вимушені обмежити завантаження паливом.

"Стратегічний запас ФРН містить 24 млн тонн сирої нафти і нафтопродуктів. У критичному випадку він повинен забезпечити роботу автотранспорту, повітряні перевезення і сировину для хімічних виробництв на строк до 90 днів. Згідно з даними видання Wirtschaftswoche, буде поставлено 84000 тонн бензину, 180000 тонн автомобільного дизеля і 67000 тонн авіаційного гасу", - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Коболєв розраховує, що уряд продовжить з ним контракт на керівництво Нафтогазом

Як заявили в міністерстві економіки Німеччини, цей захід носить превентивний характер і торкається тільки деяких федеральних земель, про "довготривалу кризу" не йдеться.

Повідомляється, що за 40-річну історію існування стратегічного запасу постачання палива з нього здійснювалися всього три рази: через війну в Іраку, кризу в Лівії і наслідки урагану "Катріна" в США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-