Зеєхофер не виключає своєї відставки з посади голови ХСС

Зеєхофер не виключає своєї відставки з посади голови ХСС

Укрінформ
Голова ХСС Хорст Зеєхофер дав зрозуміти, що після провальних для його партії результатів виборів у Баварії в минулі вихідні, готовий піти у відставку з цієї посади.

Про це він заявив у передачі Sonntagsstammtisch на Баварському телебаченні.

«Мене можна критикувати, але все зводити до персони Хорста Зеєхофера, до того, що він за все несе відповідальності... Особисто я відмовляюся брати участь у цьому», - підкреслив Зеєхофер.

За його словами, він не має наміру нести виключну відповідальність за погані результати своєї партії на земельних виборах. Якщо партія спробує перекласти на нього цю відповідальність, він залишить посаду. «Я швидше надам у розпорядження свій офіс лідера партії», - сказав політик, який є міністром внутрішніх справ у федеральному уряді, а раніше очолював уряд Баварії.

«Це дуже просто: якщо є можливість показати пальцем на іншого, не потрібно займатися самим собою», - сказав він, пригадавши, що його нерідко робили «головним винуватцем краху ХСС вже після виборів до бундестагу в 2017 році. Насправді, переконаний політик, причиною всьому є структурні питання всередині партії, а також поява на арені нових політичних сил.

Читайте також: Союзники Меркель втратили абсолютну більшість у парламенті Баварії

Зеєхофера, за його словами, «дратує поверхневий аналіз виборів, який багато хто роблять».

ХСС, «сестринська» партія Християнсько-демократичного союзу Ангели Меркель на виборах у Баварії (на яких ХДС окремою силою не виступає) тиждень тому отримала найгірший в історії результат - 37,2%.

Це стало ударом як для самої ХСС, для якої Баварія є «вотчиною», так і для ХДС. Останнім часом висловлюються навіть припущення, що у разі поганого результату для ХДС на виборах у ландтаг землі Гессен, які пройдуть за тиждень, на кону буде доля самої Меркель.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-