Помпео зустрівся з президентом Мексики через

Помпео зустрівся з президентом Мексики через "караван мігрантів"

Укрінформ
Державний секретар США Майк Помпео обговорив з президентом Мексики Пенья Ніето й міністром закордонних справ країни Луїсом Відгараєм у Мехіко-Сіті питання співпраці у протидії неконтрольованій масовій міграції, що загрожує США.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Державного департаменту США, поширеному в суботу, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Сторони обговорили питання щодо каравану мігрантів із Центральної Америки. Уряд Мексики повною мірою займається пошуком рішення, яке сприяє безпечній та впорядкованій міграції, і Сполучені Штати й Мексика продовжуватимуть співпрацювати з урядами Центральної Америки для подолання економічних, безпекових та управлінських чинників, які призводять до нелегальної імміграції", - зауважили в дипломатичному відомстві.

Водночас, сторони обговорили й інші питання двосторонньої та регіональної взаємодії, у тому числі щодо боротьби з транснаціональною злочинністю та міжнародної торгівлі.

Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ, тисячі нелегальних мігрантів з початку тижня вирушили з країн Центральної Америки до кордону Сполучених Штатів. Це явище в політичних колах і ЗМІ отримало назву "караван мігрантів" та викликало серйозні занепокоєння Білого дому. Президент США Дональд Трамп закликав демократів прийти до спільного рішення щодо нового, більш жорсткого міграційного законодавства.

Читайте також: Поліція Мексики зупинила караван мігрантів, що прямував до США

Станом на суботу, "караван мігрантів" був зупинений на південному кордоні Мексики. За різними оцінками, до нього входять від трьох о п'яти тисяч людей. Водночас, мігранти заявляють про свій твердий намір досягти Сполучених Штатів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-