Німеччина може включити Україну до списку безпечних країн

Німеччина може включити Україну до списку безпечних країн

Укрінформ
Німеччина планує включити Україну та ще 13 держав до списку безпечних країн.

Про це йдеться у відповіді МВС ФРН на офіційний запит депутата Бундестагу від Вільної демократичної партії (Вдп) Лінди Тойтеберг, повідомляє DW.

Зокрема, уряд ФРН планує розширити список країн цієї категорії, включивши в нього Україну, Білорусь, Молдову, Кубу, Колумбію, В'єтнам, Танзанію, Пакистан, Індію, Кенію, Бенін, Гвінею-Бісау, Центральноафриканську республіку і Чад.

Це пояснюється тим, що частка позитивних рішень за клопотаннями про притулок від громадян з цих держав становить в поточному році менше 5%. Згідно з коаліційною угодою, країни можуть бути оголошені безпечними, якщо частка менше п'яти відсотків зберігається протягом кількох років.

Читайте також: Україна посіла 123 місце у світі за рівнем багатства громадян

Водночас у МВС ФРН підкреслили, що остаточне рішення залежить від виконання цілої низки критеріїв, а також приписів Євросоюзу та висновку Федерального конституційного суду Німеччини. Уряд ФРН спершу має провести детальний аналіз ситуації у цих державах і підтвердити, що в них відсутня загроза тортур, нелюдського поводження або збройного конфлікту. Коли саме такий аналіз може бути завершено, поки незрозуміло, зазначили у міністерстві.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-