Канада збільшила допомогу палестинським біженцям

Канада збільшила допомогу палестинським біженцям

Укрінформ
Канада протягом двох років додатково виділить на допомогу палестинським біженцям 50 млн доларів.

Про це оголосила міністр міжнародного розвитку Канади Марі-Клод Бібо, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Нові кошти, виділені Канадою, допоможуть покращити життя й захистити людську гідність мільйонів палестинських біженців. Ця підтримка дозволить направити до шкіл сотні тисяч дітей, підготувати викладачів й допомогти понад сотні лікарень”, - сказала Бібо.

За її словами, Канада передасть кошти Близькосхідному агентству ООН для допомоги палестинським біженцям і організації робіт (UNRWA). “Агентство дуже потребує цих грошей, адже вони дозволять досягти більшої передбачуваності у час, коли потреби постійно зростають”, - наголосила міністр.

У її відомстві уточнили, що 40 млн із цієї суми будуть використані на “задоволення базових потреб у освіті, охороні здоров’я та засобів до існування мільйонів палестинських біженців, особливо жінок та дітей”.

“Кошти також підвищать стабільність регіону, надавши базові послуги людям, чиї потреби інакшим чином не були б вдоволеними”, - зауважили у Бібо.

Решта ж 10 млн дол. дозволять забезпечити “невідкладною життєво важливою допомогою” майже півмільйона палестинських біженців у Сирії та Лівані.

Читайте також: Штати “згортають” офіс палестинського представника у Вашингтоні

Як повідомлялося, минулого року було оголошено про рішення Адміністрації США суттєво скоротити - зі $125 млн до $60 млн - допомогу палестинській стороні у 2018 році, яка мала бути виплачена Близькосхідному агентству ООН з допомоги палестинським біженцям (UNRWA). У вересні цього року було оголошено про повне позбавлення цього агентства американського фінансування. За словами речниці Державного департаменту США, мотивами цього рішення стало небажання нести “дуже непропорційну частку тягара витрат UNRWA” та погані фіскальні практики й загальна бізнес модель агентства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-