У США пропонують виділити $1 мільярд на захист енергоринку Європи від Росії

У США пропонують виділити $1 мільярд на захист енергоринку Європи від Росії

Укрінформ
Американські сенатори розробили законопроект, що має на меті значно зменшити залежність країн Європи від енергетичного шантажу РФ.

Про це повідомляється на сайті сенатора Кріса Мерфі.

«Сенатори США Кріс Мерфі та Рональд Джонсон - заступник голови та голова підкомітету у справах Європи та співпраці в області безпеки комітету Сенату з міжнародних відносин - розробили законопроект, націлений на "боротьбу зі згубним російським впливом" на енергетичний ринок Європи”, - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Росія використовує своє панування на енергетичному ринку разом з хабарництвом, корупцією та пропагандою, щоб підірвати західні інституції та встановлювати маріонеткові уряди в Європі, що не можуть або не хочуть протистояти Кремлю та президенту РФ Володимиру Путіну. Закон про енергетичну безпеку та диверсифікацію в Європі дозволить здійснити американське фінансування європейських енергетичних проектів на суму 1 млрд доларів США.

Читайте також: РЄ має захищати свої цінності від шантажу Росії - Климпуш-Цинцадзе

Законопроект передбачає, зокрема, виділення мільярда доларів з 2019 по 2023 рік на державні та приватні проекти в галузі енергозабезпечення в країнах, що будуть обрані окремо. Крім того, Агентство США з торгівлі та розвитку буде отримувати щорічно 5 млн доларів на такі цілі, як експертизи реалізації проектів та технічні семінари з підтримки проектів на ранніх стадіях розвитку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-