У США шторм

У США шторм "Майкл" став ураганом: які штати першими приймуть удар

Карта
Укрінформ
Національний центр ураганів США перекваліфікував тропічний шторм "Майкл", який набирає сили в Мексиканській затоці, на ураган першої категорії.

Про це поінформували в Центрі в понеділок, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Зокрема, на карті прогнозу стихія, яка зародилася в Карибському басейні й отримала ім'я "Майкл", позначена станом на понеділок вже не як тропічний шторм, а як ураган зі швидкістю вітрів від 118 до 176 км/год. При цьому прогнозується, що станом на вечір вівторка за місцевим часом стихія набере потужності урагану підвищеної категорії, коли швидкість вітрів перевищуватиме 176 км/год.

Очікується, що "Майкл" досягне американського узбережжя в першій половині дня середи. Основний удар приймуть на себе штати Флорида, Алабама й Джорджія. Синоптики прогнозують, що стихія просуватиметься далі на північний схід США.

Читайте також: На Центральну Америку й США суне новий тропічний шторм

Південні штати США вже готуються до удару стихії. Зокрема, губернатор штату Флорида оголосив надзвичайний стан у майже половині округів.

Головна відмінність між штормом і ураганом полягає в потужності стихії, яка вимірюється, головним чином, швидкістю вітрів. Тропічний шторм, який є звичним явищем для північноамериканського континенту в період з серпня по жовтень, має швидкість вітрів від 62 км/год. Якщо цей показник перевищує 118 км/год, стихія перетворюється на ураган.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-