Німеччина має надійні докази причетності Росії до кібератак

Німеччина має надійні докази причетності Росії до кібератак

Укрінформ
Німеччина в черговий раз засудила кібератаки на структури міжнародних організацій і закликала Росію до конструктивної взаємодії.

Про це в понеділок сказала представник федерального уряду Мартіна Фітц на брифінгу в Берліні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Уряд Німеччини рішуче засуджує такі напади на міжнародні організації та інститути своїх союзників і закликає Росію виконати свої зобов'язання і утриматися від таких дій”, - сказала Фітц.

Вона нагадала вже озвучену позицію: федеральний уряд виходить з того, що майже напевно за угрупованням АРТ-28, яке підозрюють у скоєнні багатьох кібератак, стоїть російська військова розвідка ГРУ. “Ця оцінка заснована на дуже надійних власних фактах і джерелах”, - додала Фітц. За її відомостями, тема обговорюватиметься на Раді Європи.

Читайте також: ФРН і Британія готують нові санкції проти Росії за кібератаки

Представник МЗС ФРН Крістофер Берг зі свого боку зазначив, що активність росіян у кіберпросторі є лише однією з тем, за якими “між Німеччиною і Росією є відмінність у думках”. Серед інших Бургер назвав анексію Криму і напад із застосуванням отрути в Солсбері. Він запевнив, що кібер-проблематика постійно стоїть на порядку денному двосторонніх відносин і ФРН продовжує в цьому плані очікувати від російської сторони «кроків». Водночас дипломат відзначив, що припиняти діалог з Москвою Берлін не має наміру, оскільки він потрібний для вирішення деяких міжнародних проблем, зокрема, щодо Сирії і східної України.

У Міністерстві оборони нагадали, що останніми місяцями створили у співпраці з іншими відомствами підрозділ по боротьбі з кібератаками, в якому служать 10 тис. співробітників. Головним завданням його є зробити все можливе для запобігання таких нападів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-