Москва обіцяла профінансувати

Москва обіцяла профінансувати "Північний потік-2" у разі введення санкцій США

Укрінформ
У разі запровадження США санкцій щодо європейських компаній, які мають відношення до проекту газопроводу "Північний потік-2", Росія готова самостійно його фінансувати.

Про це пише Sueddeutsche Zeitung.

"Ще 18 серпня президент Володимир Путін відреагував... Він повідомив федеральному уряду під час свого візиту в Мезеберг, що Росія повністю візьме на себе фінансування трубопроводу у разі санкцій", - інформує ЗМІ з посиланням на свої джерела.

Проте, у такому разі угоді може чинити опір Європейська Комісія, оскільки за правилами вільної торгівлі постачальником і транзитером енергоносія не може бути одна особа.

Путіна, який завжди проявляв відсутність розуміння директив ЄС, також дратує те, що Німеччина несподівано почала просуватися в питанні будівництва терміналу для прийому скрапленого газу, зазначає газета.

Читайте також: Порошенко застеріг Європу від російської газової пастки

Як повідомляв Укрінформ, 18 серпня Путін зустрічався в заміській резиденції німецького уряду Мезеберг з канцлером Ангелою Меркель.

Нині в консорціум входять 5 західноєвропейських компаній-партнерів Газпрому, які сукупно вкладають майже 10 млрд євро. І жодна з цих компаній не може дозволити собі стати об'єктом американських санкцій.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-