Ердоган заманює інвесторів до Туреччини спрощеним громадянством

Ердоган заманює інвесторів до Туреччини спрощеним громадянством

Укрінформ
У Туреччині спрощено умови набуття громадянства для осіб, які здійснюють прямі інвестиції в економіку країну, в нерухомість, у банківський сектор та держоблігації, а також власникам підприємств на території країни.

Відповідний указ був виданий сьогодні президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом.

"У підпункті, де вказано "2 млн доларів", вказати "500 тисяч доларів", - визначено в документі щодо змін вимоги до обсягу інвестицій іноземців в турецьку економіку для здобуття громадянства.

Крім того, у разі інвестування в сфері нерухомості необхідний "поріг" для здобуття громадянства знижено з 1 млн до 250 тисяч доларів США. Обсяги придбання держоблігацій та вкладень у банки Туреччини знижено до 500 тисяч з 3 млн доларів США.

Читайте також: Ердоган заборонив туркам купувати нерухомість за долари

Окрім того, отримати турецьке громадянство можуть іноземці, на підприємствах яких в Туреччині працює щонайменше 50 працівників. Ця кількість зменшена вдвічі у порівнянні з попередніми вимогами.

В указі також вказано, що всі суми інвестицій вказані в еквіваленті до долара США, але можуть вноситися в інших валютах, відповідно до курсу Центробанку Туреччини.

Раніше французький актор Жерар Депард’є, який відомий отриманням російського громадянства, повідомив ЗМІ, що має намір отримати громадянство Туреччини. Для цього він планує відвідати країну в жовтні.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-