Американська мережа Walmart припинила продаж майок з символікою СРСР

Американська мережа Walmart припинила продаж майок з символікою СРСР

Укрінформ
Найбільша американська торгова мережа Walmart припинила продаж майок з символікою СРСР після скарги євродепутатів з Латвії.

Про це повідомила депутат Європарламенту від Латвії Інесе Вайдере, яка отримала відповідний лист від представників американської компанії Walmart Stores Inc., інформує Delfi.

"По-справжньому приємно, що керівництво однієї з найбільших мереж роздрібної торгівлі в США було таке етичне і толерантне, відкликавши з продажу відповідні продукти з символами Радянського Союзу", - заявила Вайдере.

В той же час повідомляється, що торгова мережа прибрала лише згадані у спрямованій їй скарзі майки, але залишила інші товари з радянською символікою.

Як повідомлялося раніше, частина депутатів, які представляють у Європарламенті Латвію, Литву і Естонію, надіслали листа найбільшому ритейлеру в США - компанії Walmart Stores Inc., у якому закликали компанію припинити продаж майок із символікою СРСР. Лист підписали депутат Європарламенту від Латвії Сандра Калніете, ще один євродепутат від Латвії Кришьяніс Кариньш, а також четверо литовських і троє естонських політиків.

Автори листа закликали Walmart брати приклад з німецького виробника спортивного одягу, взуття і товарів Adidas, який на вимогу країн Балтії й України прибрав зі свого офіційного сайту рекламу продажу майок з радянською символікою.

Напередодні чемпіонату світу-2018 з футболу Adidas створив серію ретромайок, серед яких виявилася і футболка "збірної СРСР". На майці було намальовано герб Радянського Союзу і зроблено напис USSR.

Читайте також: Чеське видавництво “повернуло” Крим Україні - посол

Литовський МЗС першим звернув увагу на те, що на пропонованій до продажу продукції Adidas є напис USSR і радянська символіка. Також на нову продукцію Adidas негативно відреагували в Латвії й Україні.

Після цього в Adidas зняли рекламу футболок зі свого сайту, а в соцмережах вибачилися за інцидент.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-