У Бухаресті стартував саміт Ініціативи Трьох морів

У Бухаресті стартував саміт Ініціативи Трьох морів

Укрінформ
Саміт Ініціативи Трьох морів (Адріатичного, Балтійського та Чорного) стартував у понеділок в Бухаресті.

У роботі саміту беруть участь президенти Хорватії (Колинда Грабар-Китарович), Польщі (Анджей Дуда) та Австрії (Олександр ван дер Беллен), повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Ініціатива Трьох морів може сприяти зміцненню єдності Євросоюзу. Ми вітаємо участь у саміті наших партнерів із США, керівників американських компаній, зацікавлених у поглибленні економічного партнерства з Європою», - заявив у своєму зверненні до учасників саміту президент Румунії Клаус Йоганніс.

Читайте також: Молдова вперше візьме участь у саміті Ініціативи Трьох морів в Бухаресті

Зі спеціальним зверненням до учасників форуму звернувся президент США Дональд Трамп.

В рамках Саміту Ініціативи Трьох морів, в якому візьмуть участь представники 12 держав обговорять питання енергетичної інтеграції, взаємодії у розвитку сільського господарства і туризму, розвитку цифрової економіки, впровадження інноваційних технологій та розвитку підприємництва серед молоді.

Читайте також: Молдова, США і Румунія почали спільні артилерійські навчання

Нагадаємо: декларація про створення Ініціативи Трьох морів була підписана в 2016 році. Учасниками форуму є Польща, Хорватія, Болгарія, Угорщина, Австрія, Латвія, Литва, Румунія, Словаччина, Словенія, Чехія і Естонія.

У нинішньому році в якості запрошеного в роботі саміту бере участь і делегація з Молдови на чолі з міністром економіки та інфраструктури Кирилом Габуричем.

Саміт завершиться 19 вересня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-