Посол США з питань релігії їде в Україну

Посол США з питань релігії їде в Україну

Укрінформ
Посол США з питань міжнародної релігійної свободи Сем Браунбек їде до України, Польщі та Узбекистану для зустрічей щодо захисту релігійних та етнічних груп.

Про це інформує Державний департамент США, повідомляє Радіо Свобода.

Згідно з повідомленням, в Україні Браундбек має намір зустрітися з представниками влади та релігійними лідерами.

Згодом він має відвідати Польщу, де відбуватиметься конференція під егідою ОБСЄ. Там Браунбек планує обговорити "репресивні заходи проти мирних членів етнічних та релігійних груп". Крім того, Державний департамент повідомляє, що посол відвідає концентраційний табір Аушвіц, де візьме участь у церемонії покладання вінків та запалювання свічок.

Читайте також: Греція відмовила у візі керуючому справами Московської патріархії

В Узбекистані Браунбек планує зустрітися з чільними посадовцями, щоб обговорити "останні позитивні кроки Узбекистану стосовно політики щодо релігійної свободи" й закликати до законодавчих реформ.

Вашингтон критикував центральноазійську країну роками через політику щодо свободи віросповідання. У своєму щорічному звіті, оприлюдненому у січні, США виокремили Узбекистан разом із Таджикистаном та Туркменістаном, зазначивши, що в цих країнах відбувається систематичне порушення релігійних свобод.

Перед цим США згадували про фізичні напади на вірян Української греко-католицької церкви та на "Свідків Єгови", а також про напад на єврейського журналіста.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-