Майже половина поляків задоволена роботою Дуди

Майже половина поляків задоволена роботою Дуди

Опитування
Укрінформ
Роботу президента Польщі Анджея Дуди у серпні позитивно оцінюють 47% поляків, прем'єр-міністра Матеуша Моравецького - 43% опитаних, а уряду - 42% респондентів.

Про це йдеться в опитуванні центру Kantar Public, проведеному у першій половині серпня, повідомляє власний кореспондент Укрінформу. 

Водночас, негативно роботу президента та глави польського уряду у серпні оцінюють по 42% поляків, а уряду - 46% опитаних. 

Порівняно з липнем, рівень позитивних оцінок роботи президента не змінився, натомість негативних зріс на 1%. Роботу прем’єра у серпні позитивно оцінює на 1% більше поляків, ніж у липні. Однак кількість негативних оцінок глави уряду теж зросла на 2%. Рівень позитивних оцінок уряду Польщі в серпні не змінився, а негативних - зріс на 2%. 

Читайте також: Порошенко каже, що треба якнайшвидше вирішити “перезрілі” питання з Польщею

Найкраще роботу президента, прем'єра та уряду Польщі оцінюють виборці правлячої партії “Право і Справедливість” (PiS) - понад 95%, а також особи з правими поглядами. Водночас найбільшими критиками Дуди, Моравецького та уряду є виборці ліберальної “Громадянської платформи” (РО) - понад 70%, а також особи з центристськими та лівими поглядами. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-