Трампа чекає шквал критики у ЗМІ - статті готують понад 100 видань

Трампа чекає шквал критики у ЗМІ - статті готують понад 100 видань

Укрінформ
У четвер понад 100 періодичних видань з різних регіонів США, за ініціативи The Boston Globe, планують опублікувати редакторські статті, метою яких є протистояння постійній критиці президента США Дональда Трампа, спрямованій проти роботи ЗМІ.

Про це повідомляє СNN.

"Ми пропонуємо вийти з публікаціями редакційних статей, які б висвітлювали небезпеку нападів з боку адміністрації на пресу і просимо видання вийти з такими ж статтями в один і той самий день 16 серпня", - йдеться в заклику The Globe.

“Понад 100 видань вже погодились взяти участь в акції”, - повідомила Марджорі Притчард, заступник редактора The Globe. “Доповідь була потужною, ми долучили декілька великих газет, але більшість – з невеликих ринків, які з ентузіазмом протистоятимуть нападам Трампа на журналістів", - додала вона.

Зусилля допомагали координувати впливові організації, що об'єднують журналістів, такі як Американська спільнота редакторів новин та Асоціація газет та преси Нової Англії. Кожна з цих газет вийде з власною редакторською статтею, а не публікуватиме спільну заяву.

Читайте також: Трамп визнав, що чекав звільнення агента ФБР Пітера Строка

Кампанія The Globe почалась після того, як президент виступив з критикою преси, яку він часто називає "ворогом народу".

"Несправжні новини ненавидять, коли я називаю їх ворогами народу, лише через те, що знають, що це – правда", - написав Трамп у Twitter минулого тижня.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-