WP: Нові санкції США можуть призвести до припинення торгівлі та дипвідносин з РФ

WP: Нові санкції США можуть призвести до припинення торгівлі та дипвідносин з РФ

Укрінформ
Якщо Росія не позбавитися всієї хімічної й біологічної зброї під контролем міжнародної спільноти, США запровадять обмеження на торгівлю з РФ та можуть навіть розірвати дипвідносини.

Про це розповіли американському впливовому виданню The Washington Post в Державному департаменті США.

«Офіційний представник Держдепартаменту США зазначив, що санкції можуть мати суттєвий вплив на торгівлю з Росією, включаючи заборону надання ліцензій на відправлення окремих товарів у США, таких як електронні пристрої», - йдеться в публікації.

Читайте також: США запровадять нові санкції проти Росії через отруєння Скрипалів

Але якщо Росія не погодиться впродовж 90 днів «зупинити використання всієї хімічної зброї та дозволити перевірку для підтвердження її ліквідації, додатково запроваджені закріплені заходи можуть припинити практично всю торгівлю між двома країнами, заборонити права на посадку для російських авіаліній і призвести до призупинення дії дипломатичних відносин».

Як повідомля Укрінформ, Держдепартамент США у середу оголосив про запровадження санкцій проти РФ з 22 серпня через застосування нею бойової хімічної речовини «Новічок» у Великій Британії. Законодавство США вимагає від президента рішучих дій проти країни, що використала хімічну чи біологічну зброю.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-