Трамп: Кожен, хто веде бізнес з Іраном, не матиме бізнесу зі США

Трамп: Кожен, хто веде бізнес з Іраном, не матиме бізнесу зі США

Укрінформ
Запроваджені Сполученими Штатами Америки санкції проти Ірану є найжорсткішими в історії.

Про це написав президент США Дональд Трамп у своєму Twitter.

"Санкції щодо Ірану офіційно запроваджені. Це найжорсткіші санкції, введені будь-коли, і в листопаді вони піднімуться ще на один рівель. Кожен, хто веде бізнес з Іраном, не матиме бізнесу зі Сполученими Штатами. Я прошу миру в усьому світі, не менше!" - заявив глава Білого дому.

Як відомо, у травні 2018 р. США вийшли із Спільного всеосяжного плану дій (СВПД), який був укладений з Іраном, Росією, Китаєм, Великою Британією, Францією і Німеччиною в 2015 році і передбачає обмеження ядерної програми Тегерана в обмін на скасування санкцій. 7 серпня США поновили санкції щодо Ірану, зокрема набрали чинності штрафні заходи щодо автомобільного сектору ІРІ, торгівлі золотом і дорогоцінними металами, а також іранської валюти ріал.

Читайте також: Єврокомісія заблокувала санкції США проти Ірану на території ЄС

5 листопада Вашингтон поновить дію санкцій щодо енергетичного сектору Ірану, у тому числі операцій, пов'язаних з нафтогазовою промисловістю, а також операцій іноземних фінансових установ з іранським Центробанком.

Водночас Європейський Союз 7 серпня ввів у дію заходи для захисту європейських компаній, які можуть потрапити під санкції США проти Ірану.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-