Посуха в Німеччині оголила небезпечний

Посуха в Німеччині оголила небезпечний "спадок" минулих воєн у водоймах

1381
Укрінформ
Через аномальну спеку у Німеччині на висохлих річищах та обмілілих водоймах усе частіше виявляють вибухові пристрої часів Другої світової війни.

Про це повідомляє DW.

"Через аномальну спеку у Німеччині на висохлих річищах та обмілілих водоймах можна наразитись на небезпеку. Спад рівня води досяг критичних позначок, оголивши великі ділянки дна разом з небезпечним "історичним спадком". Йдеться про гранати, міни, бомби та різні вибухові пристрої, що лежать на дні з часу Другої світової війни. Лише в федеральній землі Саксонія-Ангальт виявили 22 місця з боєприпасами", - зазначається у повідомленні.

Читайте також: В Італії евакуювали понад 11 тисяч осіб через бомбу часів війни

Особливо критична ситуація спостерігається на Ельбі. Упродовж останніх днів рівень води в цій річці, що бере початок у Чехії, тече Німеччиною та впадає у Північне море, опустився до 47 сантиметрів. Судноплавство припинилось, і кораблі вже давно стоять на приколі.

Деякі зі знахідок, виявлених у воді, дуже небезпечні. Так, у Саксонії нещодавно виявили дуже небезпечну фосфорну гранату. А в одному з районів цієї землі сапери були змушені вдатися до контрольованого підриву двох протитанкових мін через неможливість їх транспортування на полігон.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-