Росія надіслала США таємний лист із пропозиціями щодо Сирії - Reuters

Росія надіслала США таємний лист із пропозиціями щодо Сирії - Reuters

Укрінформ
Глава Генштабу Росії Валерій Герасимов 19 липня надіслав листа голові Об'єднаного комітету начальників штабів генерал-майору Джозефу Данфорду з пропозиціями щодо відновлення Сирії.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на урядову доповідну записку США.

"Росія використовувала канал зв'язку, що ретельно охоронявся, з вищим генеральним штабом Америки, щоб запропонувати співпрацю ... у відновленні Сирії та репатріації біженців", - йдеться у повідомленні.

У пропозиції Росії стверджується, що сирійському режиму бракує устаткування, палива, інших матеріалів і коштів, необхідних для відновлення країни і прийому біженців, що повертаються додому.

Читайте також: Армія Асада зайняла майже всі повстанські райони на південному заході Сирії

Наголошується, що план РФ дістав "крижаний прийом" у Вашингтоні. Проте США підтримуватимуть такі зусилля в разі можливості політичного вирішення конфлікту в Сирії і проведення виборів під спостереженням ООН.

Пропозиція Москви ілюструє те, як Росія, допомагаючи переламати хід війни на користь сирійського президента Башара Асада, чинить тиск на Вашингтон, щоб допомогти у відновленні районів, які перебувають під контролем режиму. Це, ймовірно, може ще більше зміцнити владу Асада.

Фото: АА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-