Австралія заперечує можливу підтримку ударів США по Ірану

Австралія заперечує можливу підтримку ударів США по Ірану

2235
Укрінформ
Прем’єр-міністр Австралії Малкольм Тернбулл назвав спекуляцією інформацію австралійського телеканалу ABC про те, що США можуть готуватися до бомбардування ядерних об'єктів в Ірані.

Про це повідомляє The Guardian.

“Я бачив сьогодні це повідомлення на ABC з посиланням на джерела у керівництві уряду Австралії... Це спекуляція”, - сказав він.

Тернбулл також заперечив, що таємна база Pine Gap, розміщена на території Австралії, може відігравати важливу роль у визначенні цілей бомбардування.

Читайте також: Трамп готовий укласти з Іраном "справжню" ядерну угоду

Він заявив, що ставлення Трампа до Ірану добре відоме, однак готуючи повідомлення ABC не звернулася за коментарем ні до його офісу, ні до міноборони, ні до міністерства закордонних справ.

Напередодні австралійська телекомпанія ABC повідомила, що впливові джерела в уряді Тернбулла допускають можливість того, що Сполучені Штати зможуть завдати удару по ядерних об’єктах Ірану вже наступного місяця.

У повідомленні також зазначається, що високопосадовець джерело, дотичне до питань безпеки, заявило, що секретні австралійські бази можуть бути використані для того, щоб допомогти американцям зібрати розвіддані та визначати цілі.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-