Колишній радник Трампа хоче об'єднати правих і популістів у Європі

Колишній радник Трампа хоче об'єднати правих і популістів у Європі

Укрінформ
Екс-радник Трампа Стів Беннон після вигнання з Білого дому хоче створити організацію "Рух" ("The Movement" – англ.), щоб об'єднати європейських правих і популістів та отримати величезний політичний вплив у Європі.

Про це пише американське видання "The Daily Beast", яке взяло інтерв'ю у Беннона.

"Неприбуткова організація (Рух – ред.) стане центральним джерелом для проведення опитувань, формування порад або меседжів для різних об'єднань правого толку, які розростаються по всій Європі, здебільшого без професійних політичних структурних утворень і суттєвих бюджетів", - зазначає видання.

Читайте також: Мюллер направив повістку до суду для отримання документів на Трампа та помічників

Сам же Беннон очікує, що його організація "зрештою зможе конкурувати з впливом фонду "Відкритого Суспільства" Сороса, який виділив $32 млрд, здебільшого з ліберальних причин".

При цьому зауважується, що Беннон впродовж останнього року проводив переговори з правими угрупованнями по всьому континенту від Найджела Фараджа й членів "Національного фронту" Ле Пен до угорського лідера "правих" Віктора Орбана та польських популістів на сході.

Читайте також: Скандал в США: Беннон втратив крісло голови Breitbart News

Водночас, очікується створення правої "супергрупи" в Європейському парламенті, яка має амбіції об'єднати до третини євродепутатів після майбутніх виборів.

"Об'єднаний популістський блок такого масштабу мав би можливість серйозно порушити парламентські процеси, потенційно створюючи для Беннона величезний вплив у популістському русі", - зауважує видання.

Читайте також: Трамп про свого екс-радника Беннона: Він втратив здоровий глузд

Як пояснюється в публікації, після вигнання Беннона з Білого дому внаслідок внутрішніх розбратів, тепер він хоче скористатися можливістю створити свою нову "європейську імперію".

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-