Юнкер виступить посередником у конфлікті між президентом і прем'єром Румунії

Юнкер виступить посередником у конфлікті між президентом і прем'єром Румунії

914
Укрінформ
Президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер має намір виступити посередником у налагодженні конструктивного діалогу між президентом Румунії Клаусом Йоханнісом і прем'єр-міністром Виорикой Денчіле.

Про це заявив колишній міністр закордонних справ Румунії, екс-голова Соціал-демократичної партії Мірча Джеоане, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

«Підтверджую цю інформацію про посередництво. Певні кроки в цьому напрямку були зроблені і з боку прем'єр-міністра, яка мала з цього приводу розмову з головою Єврокомісії. Необхідно ще враховувати і добрі стосунки, що склалися між головою Європейської комісії та президентом Йоханнісом», - заявив Джеоане.

За його словами, Жан-Клод Юнкер зробив президенту передвиборний подарунок, вирішивши провести в 2019 році в місті Сібіу (рік головування Румунії в ЄС) саміт Європейського Союзу.

Читайте також: Голова антикорупційного управління Румунії не має наміру йти у відставку

Політичний аналітик Ради Тудор вважає, що зустріч президента Йоханніса з прем'єром Денчіле, яка відбулася днями, стала саме результатом такого діалогу в цьому своєрідному «трикутнику» Юнкер-Йоханніс-Денчіле.

Конфлікт між президентом Румунії і прем'єром виник у зв'язку з загостренням розбіжностей між главою держави і правлячою коаліцією на чолі з Соціал-демократичною партією через внесені коаліцією поправки до кримінального законодавства.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-