Макрон назвав причину міграційної кризи

Макрон назвав причину міграційної кризи

1865
Ukrinform
Причиною міграційної кризи в Європі є кризові становища в африканських країнах, що примушують зневірене у майбутньому населення, в першу чергу молодь, шукати кращої долі.

Про це президент Франції сказав в інтерв’ю France24.

"Подивімось уважно на цю тему міграції. Якраз бідні не залишають свою країну, сьогодні через Лівію тікають представники середнього класу країн з економікою, що розвивається", - сказав Макрон, вказуючи на небезпечні середземноморські маршрути з Африки до Європи.

"Звідки приходить переважна більшість тих, хто долає морський шлях після місяців, років блукань, страждань? Нігерія, Сенегал, Кот-д'Івуар, Гвінея. Чи є ці країни менш успішними, ніж десять років тому? Ні. Отже, це є молодь, яка не вірить, що в своїх країнах є надія на покращення», - наголосив Макрон.

За його словами, ситуація в країнах Африки, міграція людей в пошуках кращої долі, - ця проблема "занурила Європу в моральну та політичну кризу і вона виходить з африканської кризи".

За оцінкою французького президента, міграція є й лишатиметься "однією з найбільших політичних проблем сьогодні та найближчими роками, тому що вона не зупиниться".

Читайте також: Австрія вимагає від ФРН чітких роз'яснень щодо "міграційного компромісу"

Як відомо, вчора канцлер ФРН Ангела Меркель повідомила про намір внести 500 млн євро до Африканського трастового фонду, завданням якого є боротьба з причинами міграції. Вона також наголосила на необхідності юридично обгрунтованих шляхах розв'язання кризи біженців зусиллями усіх країн ЄС.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-