Більше сотні дипломатів попросили притулку в Канаді за два роки

Більше сотні дипломатів попросили притулку в Канаді за два роки

Укрінформ
Впродовж останніх двох років політичного притулку в Канаді попросили більше сотні акредитованих у країні дипломатів та членів їхніх родин.

Про це із посиланням на внутрішній звіт МЗС Канади повідомляє канадський суспільний мовник CBC News.

“У період з березня 2016-го по квітень 2018-го було зареєстровано 30 випадків звернення за статусом біженця від 104 акредитованих іноземних представників та членів їхніх родин”, - йдеться у матеріалі.

Читайте також: Відповідь Штатам: Канада з липня вводить мита на американські товари

У документі МЗС, до якого отримали доступ журналісти, дані про громадянство прохачів притулку видалені, а в Міністерстві імміграції, біженців та громадянства Канади заявили, що не можуть коментувати конкретні випадки.

“Згідно із законом, будь-яка особа, яка просить про надання їй статусу біженця у Канаді, має право на належний процес розгляду свого звернення. Тим не менш, немає гарантії, що шукачу притулку буде дозволено залишитися в Канаді після завершення усіх процедур”, - сказала речниця Міністерства із питань імміграції, біженців та громадянства Канади Беатріс Фенелон.

Читайте також: Діаспора закликає підтримати акцію "Червона картка для Путіна"

У її відомстві додали, що незалежна Рада з питань імміграції та громадянства розглядає кожну заявку від прохачів притулку, і оцінює її правдоподібність.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-