Китай скасує обмеження на іноземні інвестиції

Китай скасує обмеження на іноземні інвестиції

Укрінформ
Влада Китаю оприлюднила документ, згідно з яким країна планує поступово спростити можливості для інвестування для іноземців. 

Про це повідомляє Громадське з посиланням на видання Bloomberg.

Зазначається, що обмеження для іноземних компаній у Китаї скасовуватимуть поступово упродовж 2021-2022 років.

Тим часом в адміністрації президента США Дональда Трампа розглядають можливість обмежити доступ до інвестицій у технології компаніям, частка власності китайців у яких складає більш ніж 25%. Таким чином влада намагається попередити порушення прав інтелектуальної власності на американські технології.

При цьому обсяг китайських інвестицій у США скоротився у більш ніж 10 разів через митну політику адміністрації Трампа.

Читайте також: Росія і Китай скоро матимуть космічну зброю - Пентагон

Нагадаємо: 19 червня стало відомо про рішення Трампа запровадити мита на 200 мільярдів доларів китайського імпорту у разі, якщо Китай вирішить запровадити мита проти американських товарів.

15 червня Трамп ввів у дію рішення про обмитнення чергової порції китайських товарів. Крім цього, повідомлялось, що Трамп не планує зупинятись на введених ним торговельних обмеженнях та готує нову порцію мит, що торкнуться уже 100 мільярдів доларів китайського імпорту.

Читайте також: Відповідь Штатам: Канада з липня вводить мита на американські товари

Загалом з початку торговельної суперечки з Китаєм, США запровадили митні обмеження на понад 150 мільярдів доларів китайського імпорту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-