Ізраїль знизив рівень участі в Раді ООН з прав людини

Ізраїль знизив рівень участі в Раді ООН з прав людини

Укрінформ
Ізраїль тимчасово скоротив свою участь у Раді ООН з прав людини через кілька днів після того, як Сполучені Штати заявили про свій вихід з організації.

Про це повідомляє агентство АР.

"Дипломати заявили у п'ятницю, що Ізраїль тимчасово знизив (рівень) своєї участі з основному правозахисному органі ООН, через кілька днів після того, як Сполучені Штати вийшли з Ради ООН з прав людини, заявивши, що Рада з прав людини упереджена щодо Ізраїлю", - йдеться у повідомленні.

Дипломати в Женеві, виступаючи на умовах анонімності, заявили, що такий крок був зроблений, щоб вирівняти свою позицію з позицією США.

Читайте також: МЗС: Україна розуміє позицію США щодо роботи Ради ООН

Дипломати наголосили, що рішення Ізраїлю не є остаточним і може змінитися.

Як відомо, Ізраїль не є членом Ради, але він долучається до її роботи, як і більшість інших країн, у ролі спостерігача.

Представник Ради ООН з прав людини Роландо Гомес підтвердив, що Ізраїль не брав участі в пленарному засіданні в п'ятницю. Ізраїльські дипломати також не брали участі в обговоренні дискримінації проти жінок у четвер.

У МЗС Ізраїлю відмовилися від коментарів.

Як повідомлялося, посол США в ООН Ніккі Хейлі у вівторок, 19 червня, оголосила про вихід Сполучених Штатів із Ради ООН з прав людини. Ізраїль привітав заяву Сполучених Штатів Америки про вихід з Ради ООН з прав людини.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-