Прокурор Німеччини попереджає про можливі теракти з біозброєю

Прокурор Німеччини попереджає про можливі теракти з біозброєю

807
Ukrinform
Правоохоронні органи ФРН попереджають про небезпеку терактів із застосуванням біологічної зброї.

Про це заявив федеральний прокурор країни Петер Франк у програмі Tagesthemen на телеканалі ARD.

"Ми повинні розпрощатися з уявленням, що терористичні злочини завжди скоюються за однією і тією ж схемою... Ми маємо бути до цього готові, і я думаю, що правоохоронці пристосувалися до цього", - заявив Франк в контексті справи про арешт тунісця, який виготовляв вдома отруту рицин. 

За словами Франка, компетентні органи не виключають, що теракти можуть здійснюватися абсолютно різними способами. "Терористи в цьому відношенні дуже креативні і намагаються використати асиметрично всі можливі сценарії", - відзначив прокурор, додавши, що до цього належить і загроза використання біозброї. 

Читайте також: Заарештований у Кельні тунісець планував атаку біобомбою

Як повідомляв Укрінформ, 13 червня у Кельні заарештували 29-річногог тунісця Зіф Аллаха Х., в квартирі якого виявили отруту рицин та інші речовини, які, за оцінкою слідчих, могли використовуватися для виготовлення вибухового пристрою з біоначинкою. Глава Федерального відомства у кримінальних справах (BKA) Хольгер Мюнх заявив, що спецслужби мають у розпорядженні дані про "дуже конкретні приготування" до теракту. 

Про те, де і коли підозрюваний планував вчинити теракт, поліції поки що не відомо, так само як і те, чи були у нього спільники. Відомості про те, що молода людина займається вдома експериментами, німецькі спецслужби отримали від іноземних колег. 

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-