Трамп розкритикував міграційну політику ФРН

Трамп розкритикував міграційну політику ФРН

731
Ukrinform
Президент США Дональд Трамп на тлі скандалів щодо міграційної політики своєї адміністрації виступив з критикою на адресу уряду Німеччини в питаннях міграції.

Він розмістив кілька повідомлень з цього приводу на своїй офіційній сторінці в Twitter.

"Народ Німеччини виступає проти свого керівництва, коли міграція розхитує й без того слабку коаліцію в Берліні. Рівень злочинності в Німеччині зростає. В усій Європі зробили помилку, дозволивши впустити мільйони людей, які так кардинально й безжально змінили їхню культуру", - заявив глава Білого дому.

Читайте також: Меланія Трамп виступила проти вилучення дітей у мігрантів

В іншому дописі він застеріг США від повторення подібної ситуації в Європі. "Ми не хочемо, щоб те, що відбувається зараз з імміграцією в Європі, сталося з нами!" - заявляє Трамп. 

Як повідомляв Укрінформ, чинний президент США запровадив обмеження для мігрантів, що прямують в Америку. Зокрема, з початку свого терміну Трамп видав кілька указів, які забороняли в'їзд громадян з окремих країн із переважно мусульманським населенням. Крім того, нині у Сполучених Штатах виник скандал у зв'язку з політикою нинішньої адміністрації щодо вилучення дітей у мігрантів, які намагаються нелегально перетнути кордон США.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-