Україна відкриває візовий центр у Новосибірську

Україна відкриває візовий центр у Новосибірську

Укрінформ
Україна 15 червня відкриває візовий центр у Новосибірську, який забезпечуватиме технічний супровід візових досьє для в’їзду в Українську державу іноземців та осіб без громадянства, що проживають у Російській Федерації.

Про це повідомляє прес-служба МЗС. 

"15 червня розпочинає роботу візовий центр України в Новосибірську, функціонування якого забезпечуватиметься компанією "VF Worldwide Holding Ltd". Візовий центр прийматиме та передаватиме на розгляд до Консульства України в Новосибірську клопотання про оформлення віз для в’їзду в Україну іноземців та осіб без громадянства, що проживають у Російській Федерації", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: Порошенко і президент Сербії обговорили спрощення візового режиму

Заявники зможуть подати документи для оформлення українських віз у зручному для них форматі та, за бажанням, отримати низку додаткових послуг, зокрема виготовлення фотокарток, переклад та копіювання документів, оформлення полісів медичного страхування, кур’єрські послуги, СМС-інформування, обслуговування у залах підвищеного комфорту тощо.

У МЗС акцентували, що візовий центр забезпечуватиме лише технічний супровід візових досьє та надання сприяння заявникам, а рішення про оформлення чи відмову в оформленні віз прийматимуться, як і раніше, консулом Консульства України в Новосибірську.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-