Мін'юст США висунув звинувачення проти росіян через паливні оборудки з Сирією

Мін'юст США висунув звинувачення проти росіян через паливні оборудки з Сирією

1710
Ukrinform
Міністерство юстиції США висунуло офіційні звинувачення проти п'яти російських і трьох сирійських громадян щодо відмиванням мільйонів доларів США на користь російської компанії, яка поставляла паливо в Сирію в порушення санкцій США.

Рішення, яке було прийнято журі присяжних Округу Колумбія, опубліковано на офіційному сайті американського Мінюсту, передає Укрінформ.

У рішенні, зокрема, йдеться, що вісім зазначених фізичних осіб порушили ряд статей Кодексу законів США шляхом "змови з метою обходу економічних санкцій США проти Сирії". Крім того, звинувачення стосуються здійснення ними грошових переказів в Сирію в американській валюті через банківські установи, що не мають необхідних ліцензій.

Російські громадяни, визначені в списку, пов'язані з російською транспортною компанією "Совфрахт", один сирієць є представником цієї компанії у себе в країні, ще двоє осіб є інспекторами в сирійському порту.

Читайте також: Генасамблея ООН прийняла резолюцію щодо окупованих РФ регіонів Грузії

При цьому, як зазначено в документі, під час розгляду справи враховувалися операції впродовж періоду з жовтня 2011 року по жовтень 2017 року. Якщо звинувачення будуть доведені в суді, це загрожує ув'язненням зазначених осіб до 25 років, а також штрафами та конфіскацією майна, у тому числі, двох нафтових танкерів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-