Маккейн розкритикував позицію Трампа на саміті G7

Маккейн розкритикував позицію Трампа на саміті G7

Укрінформ
Впливовий американський сенатор-республіканець Джон Маккейн виступив із жорсткою критикою президента США Дональда Трампа через його протистояння із союзними державами, а також позицію США під час саміту G7 у канадському Квебеку.

Про це законодавець написав на своїй твіттер-сторінці.

"Нашим союзникам: двопартійна більшість американців залишається прихильною вільній торгівлі, глобалізації й підтримці союзництва, що грунтуються на 70-річному досвіді спільних цінностей. Американці стоять на вашому боці, навіть якщо наш президент – ні", - зауважив законодавець.

Таким чином він відреагував на позицію президента Трампа, який відкликав у суботу свій підпис зі спільної декларації учасників саміту G7 у Канаді. 

Це не перший критичний вислів на адресу нинішнього президента в політичних колах США, в тому числі з боку представників Республіканської партії, яку він представляє. Критика загострилась після введення Білим домом, в тому числі для союзників, підвищених тарифів на сталь та алюміній. У відповідь Канада, Мексика і ЄС заявили про запровадження симетричних обмежувальних заходів для імпортної продукції зі Сполучених Штатів.

Читайте також: США відмовились підписувати підсумкове комюніке G7

Під час перебування на саміті у Квебеку світові лідери і президент США не дійшли згоди щодо врегулювання ситуації.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-