Bayer став найбільшим у світі виробником агрохімії

Bayer став найбільшим у світі виробником агрохімії

Укрінформ
Bayer в четвер завершив всі процедури з поглинання американської Monsanto, ставши таким чином найбільшим у світі виробником агрохімічної продукції.

Про завершення угоди повідомляється на сайті німецького концерну.

"Bayer успішно завершив операцію з придбання Monsanto в четвер", - йдеться в повідомленні.

У ньому повідомляється, що акції американської компанії більше не торгуватимуться на Нью-Йоркській біржі, її одноосібним власником стає концерн з Баварії.

Акціонерам Monsanto виплатять по 128 доларів за акцію.

Читайте також: Twitter буде включений в індекс S&P 500 замість Monsanto

Угоду ще має схвалити Міністерство юстиції США.

«Сьогодні хороший день для наших клієнтів, фермерів, яким ми можемо допомогти ще краще захистити їх врожаї і збільшити врожайність. Для наших акціонерів - оскільки це придбання має дуже високий потенціал. А також для споживачів і суспільства в цілому. Оскільки ми можемо в майбутньому вносити ще більший вклад у виробництво більш здорової і недорогої їжі», - прокоментував покупку генеральний директор Bayer Вернер Бауманн.

«Сьогоднішнє закриття угоди є важливою віхою в реалізації концепції створення провідного агробізнесу, який допомагає фермерам бути більш продуктивними і стійкими на благо всього світу і споживачів», - заявив генеральний директор Monsanto Х'ю Грант.

Monsanto був лідером на ринку продажу генномодифікованого насіння кукурудзи, сої, бавовни і гербіцидів.

Передбачається, що в результаті поглинання найбільшого в історії німецького бізнесу обіг Bayer збільшиться з 46,3 млрд євро до орієнтовно 60 млрд євро, а чисельність персоналу - з 117 до 140 тисяч співробітників.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-