Газпром

Газпром "увіллє" в Турецький потік іще 2 мільярди євро

Укрінформ
Російська державна монополія Газпром надасть операторові морської частини трубопроводу Турецький потік позику на суму до 2,14 мільярда євро.

Про це повідомляє Reuters.

«Російський Газпром надасть операторові морської частини трубопроводу Турецький потік (South Stream Transport B.V.) позику на суму до 2,14 мільярда євро. Відсоткова ставка становить 3,98% річних, але може бути переглянута за угодою сторін», - йдеться в повідомленні.

Турецький потік - проект газопроводу вартістю 7 млрд євро з Росії в Туреччину через Чорне море і далі до кордону Туреччини з суміжними країнами. Турецький потік спочатку буде профінансований з бюджету Газпрому, а надалі рефінансований у вигляді випуску проектних облігацій, як говорив раніше топ-менеджер банку.

Читайте також: Штати готують санкції проти європейських компаній-учасниць Nord Stream 2 - ЗМІ

Перша нитка газопроводу призначена для турецького ринку, друга - для країн Південної і Південно-Східної Європи.

При цьому, як повідомлялося раніше, сам "Газпром" має виплатити $2,56 млрд на користь "Нафтогазу". 28 лютого Стокгольмський арбітраж задовольнив вимоги НАК "Нафтогаз України" за позовом до "Газпрому". НАК добилася компенсації в сумі $4,63 млрд за недопостачання російським монополістом погоджених обсягів газу для транзиту.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-