Канада розширила санкції проти Венесуели

Канада розширила санкції проти Венесуели

984
Ukrinform
У відповідь на проведення незаконних президентських виборів у Венесуелі, Канада наклала санкції ще на 14 прибічників режиму Мадуро.

Про це заявила міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ці санкції надсилають чіткий сигнал, що антидемократична поведінка режима Мадуро має наслідки. Це оголошення свідчить про нашу відданість захисту демократії та прав людини по всьому світу та підтверджує невизнання шахрайських виборів у Венесуелі», - сказала Фріланд.

Читайте також: США оголосили персонами нон грата двох венесуельських дипломатів

Вона додала, що Канада «налаштована як ніколи рішуче підтримати народ Венесуели, який прагне до більш мирного, демократичного та щасливого майбутнього».

У міністерстві закордонних справ уточнили, що санкції стосуються осіб, відповідальних за погіршення стану демократії у Венесуелі.

«Ці заходи відповідають канадським принципам й цінностям та мають на меті підтримання тиску на уряд Венесуели і схилення його до відновлення конституційної демократії та поваги до демократичних та прав людини», - пояснили у МЗС.

Читайте також: Президент Венесуели Мадуро склав присягу на новий термін

Розміщені на території Канади рахунки та нерухомість осіб, які потрапили під дію санкцій, від сьогодні заморожуються. Канадцям також забороняється надавати їм будь-які фінансові та пов’язані послуги. Усього ж канадські санкції поширюються на 54 венесуельців.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-